Автокрісло BRITAX-ROMER TRIFIX2 i-SIZE

Производитель: Britax
Код Товара: 2948-
-7 %
Акция
Автокрісло BRITAX-ROMER TRIFIX2 i-SIZE

До конца Акции осталось:

Нашли дешевле?
12660 грн. 11790 грн.Доставка / Оплата
Замовити

Замовити

Як замовити товар?

Оплатити

Оплатити

Як оплатити?

Доставка

Доставка

Як доставлять?

Автомобільне крісло TRIFIX2 i-SIZE - ваш ідеальний вибір після завершення користування автолюлькою. Крісло оптимально адаптовано під потреби малюків зростом від 76 до 105 см і підходить для комфортного перевезення дітей у віці від 15 місяців до 4 років.
TRIFIX2 i-SIZE легко і надійно встановлюється в автомобілі за допомогою ISOFIX і якірного ременя Top Tether. Крім того, завдяки унікальному набору передових функцій безпеки ви завжди зможете бути впевнені в тому, що ваша дитина надійно захищена.

ВСЕСТОРОННЯ БЕЗПЕКА

З віком, потреби дитини можуть змінюватися, але незмінною залишається її потреба у захисті. Саме тому крісло TRIFIX2 i-SIZE забезпечує всебічну безпеку малюка. Завдяки великим м'яким боковинам з технологією SICT inside і V-подібним підголівником ваша дитина буде надійно захищеною у разі бокового зіткнення, а запатентована система запобігання перекидання ISOFIX і якірний ремінь Top Tether з технологією rip stitch забезпечать безпеку при лобовому зіткненні.

ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАВДЯКИ ВБУДОВАНОМУ ISOFIX І ЯКІРНОМУ РЕМЕНЮ TOP TETHERЗавдяки системі ISOFIX і якірному ременю Top Tether крісло TRIFIX2 i-SIZE не тільки легко встановлюється, але і залишає більше простору для ніг в салоні автомобіля. З'єднання ISOFIX вбудовані в базу автомобільного крісла і забезпечують максимальну безпеку. Крім того, немає необхідності міняти спосіб установки протягом всього періоду використання крісла. Оскільки крісло TRIFIX2 i-SIZE можна використовувати на всіх сидіннях i-Size, а також на всіх сидіннях з точками кріплення ISOFIX і якірного ременя Top Tether, його можна використовувати в широкому спектрі моделей

РЕГУЛЬОВАНИЙ V-ПОДІБНИЙ ПІДГОЛІВНИК І 5-ТОЧКОВІ РЕМЕНІ БЕЗПЕКИАвтомобільне крісло TRIFIX2 i-SIZE розраховане на те, щоб задовольняти потреби дітей зростом від 76 до 105 см. Новий V-подібний підголівник спеціально розроблений для того, щоб обмежувати рух голови дитини в разі бокового зіткнення. Крім того, при регулюванні висоти підголівника відповідно до неї автоматично регулюється також 5-точковий ремінь безпеки.

Переваги автокрісла TRIFIX2 i-Size:

Вбудована технологія SICT inside
Система запобігання перекидання PIVOT LINK
Утримуючий ремінь V-tether
V-подібний підголівник
Глибокі м'які боковини
5-точкові ремені безпеки
Спеціальні плечеві накладки з неопрена
Багатопозиційний нахил спинки

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо